گروه خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری شرکت سامان ارتباط ماموریت‌های ذیل را برعهده دارد: ارائه پکیج خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری برای کلیه تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و امنیتی بانک‌ها انعقاد قرارداد با سازمان‌ها، بانک ها و موسسات جهت ارائه خدمات سرویس و نگهداری برای سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین‌های مداربسته CCTV سامانه‌های اتوماسیون اداری ارائه سرویس پشتیبانی برای پروژه‌های اجرا شده شرکت و نیز محصولات و سامانه‌های نصب شده شرکت سامان ارتباط برای مشتریان در دوره گارانتی و خدمات پس از فروش گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئول اجرای تعهدات شرکت فن آرا گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئولیت خطیری در به ثمر نشستن تعهدات شرکت سامان ارتباط به مشتریان را دارد؛ ویژگی های پشتیبانی در حوزه بانک شرکت سامان ارتباط تلاش نموده ارائه خدمات در حوزه بانک را با استانداردهای خاصی به انجام برساند که برخی از آنها عبارتند از : استفاده از پرسنل مطمئن با رعایت نکات امنیتی جهت ارائه خدمات با بالاترین رده حفاظت جهت حفاظت از دارایی ها و اموال حفظ آراستگی ظاهری و پوشش پرسنل انجام آموزشهای لازم جهت برخورد با مشتریان با حفظ و رعایت کامل آداب اجتماعی رعایت نظم بهنگام مراجعه به شعب جهت جلوگیری از بی نظمی بهنگام مراجعه پرسنل به شعب ویژگی های پشتیبانی در حوزه الکترونیک حساسیت ارائه خدمات پشتیبانی در حوزه الکترونیک سبب شده که شرکت سامان ارتباط به نکات مهم زیر توجه ویژه ای نشان دهد : استفاده از نیروهای زبده با مدارک تخصصی مرتبط دقت و صبر جهت یافتن و رفع دقیق مشکلات ایجاد شده توانایی تجزیه و تحلیل شرایط ایجاد شده تعهدات شرکت سامان ارتباط عبارتند از: کمترین زمان برای حضور در سایت مشتری جهت ارائه خدمات ، راهکارها و پشتیبانی‌های مورد نیاز بیشترین کیفیت خدمات و پشتیبانی گارانتی کلیه محصولات و خدمات

همانطور که مستحضرید در دنیایی زندگی میکنیم که تکنولوژی با سرعت هرچه بیشتر در کلیه ابعاد زندگیمان رسوخ کرده و تمام زوایای زندگیمان و حتی اوقات فراغتمان را درگیر خود کرده است. از این رو امکان احاطه بر همه کارها در حوزه های شخصی و کاری تقریبا غیرممکن می باشد همچنین در حوزه کسب و کار نیز براساس شواهد موجود وابستگی به فناوری اطلاعات بیش از پیش شده که حرکت در این راستا نیز امری اجتناب ناپذیر است. مدیریت فناوری اطلاعات روندی است که به موجب آن تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات با توجه به الویت ها و نیازهای سازمانی اداره می شود. این مدیریت شامل منابع محسوس مانند شبکه، کامپیوتر و تجهیزات داده و همچنین به عنوان منابع نامشهود مانند نرم افزار و داده های وسیع می باشد از این رو شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات سامان ارتباط بهسا نت با شناخت و آگاهی از دغدغه های سازمانی و با درک ضرورت های آتی اقدام به در اختیار گرفتن تکنولوژی های به روز در حوزه فناوری اطلاعات نموده تا نسبت به تامین نیازمندی های مدیران بنگاه های اقتصادی اقدام نماید. از این رو با توجه به گستردگی حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات اهم فعالیت های شرکت به صورت ذیل می باشد : اجرای زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات پشتیبانی (خدمات نگهداری و تعمیرات) تجهیزات سخت افزاری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین هرگونه تجهیزات مورد نیاز در پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت و مشاوره در حوزه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات *** ماموریت های شرکت سامان ارتباط *** تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات بروزرسانی استراتژی های فناوری اطلاعات با رویکرد مشتری محور طراحی و برنامه ریزی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس استراتژی های کلان طراحی یکپارچه فرآیندهای سیستمی اطلاعاتی بازطراحی و مهندسی مجدد فرآیندهای سیستم های اطلاعاتی بر اساس فرآیندهای جاری تحقیق و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات بررسی دورنمای تکنولوژی و کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر اجرای پروزه های فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر برون سازی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه خدمات مهندسی مشاوره به بانکها، سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی فروش تولیدات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان های دیگر با هدف درآمدزایی مدیریت نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین تجهیزات PASSIVE و ACTIVE در زمینه های فعالیت شرکت

قیمت طراحی سایت چقدر است؟


این روزها، بخش بزرگی از فعالیت‌های تبلیغاتی شرکت‌ها در فضای مجازی صورت می‌گیرد. دیجیتال مارکتینگ بخشی ضروری در همه سازمان‌ها شده است و بازاریابی در فضای دیجیتال، به مرور حتی اهمیتی بیشتر از روش‌های سنتی پیدا می‌کند. در چنین شرایطی، داشتن وب سایت یکی از ضروریات هر کسب‌وکاری محسوب می‌شود. با افزایش تقاضا برای طراحی سایت، شرکت‌ها و افراد بیشتری وارد این بازار می‌شوند و در نتیجه، این روزها تنوع زیادی هم در شرکت‌های و هم در قیمت‌های طراحی سایت می‌بینیم.

شرکت‌های مختلف، پکیج‌های متعددی با قیمت‌های مختلف ارائه می‌دهند که گاهی باعث سردرگمی مشتریان می‌شود. قیمت همیشه یکی از عوامل موثر بر انتخاب است اما آیا می‌دانید این قیمت‌ها بر چه اساسی تعیین می‌شوند؟ آن چه مسلم است این است که نظارت صنفی ای قیمت مصوب وجود ندارد. با این حال، بعضی از فاکتورها روی قیمت تاثیر می‌گذارند که در ادامه آن‌ها را با هم بررسی می‌کنیم. با توجه به این فاکتورها، می‌توانید انتخاب مطمئن‌تری داشته باشید.

معیارهای تعیین هزینه طراحی سایت
همیشه قیمت به میزان امکاناتی که می‌خواهید و برندی که از آن خرید می‌کنید بستگی دارد. مهمترین معیارهای تعیین قیمت طراحی سایت را در ادامه مشاهده خواهید کرد.


زبان برنامه‌نویسی و سیستم مدیریت محتوا
در تبلیغات احتمالا با عناوینی مثل طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت با phpو ... شنیده‌اید. منظور از این اصطلاحات چگونگی طراحی سایت است. معمولا طراحی سایت با سیستم‌های مدیریت محتوای آماده مثل وردپرس یا جوملا ارزان‌تر تمام می‌شود.
طراحی سایت اختصاصی یعنی یک وب سایت از ابتدا با استفاده از یک زبان برنامه‌نویسی برای شما نوشته شود یا این که شرکت از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود استفاده کند. در این شرایط، طراحی سایت مدت زمان بیشتری طول می‌کشد و هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.


تجربه و تخصص تیم طراحی
یک قانون ساده وجود دارد: برای تجربه و تخصص بالا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. وقتی تیم طراحی سایت یک شرکت، از تعدادی متخصص باتجربه تشکیل شده باشد، قطعا هزینه طراحی سایت بالاتر می‌رود. زیرا طبیعتا حقوقی که شرکت باید به این افراد متخصص پرداخت کند، بیشتر است.
در مورد فریلنسرها هم همین مسئله صدق می‌کند. هزینه‌ای که طراحان آماتور دریافت می‌کنن، کمتر است و البته تضمینی وجود ندارد که نتیجه کار همانی باشد که در نظر داشته‌اید.


سابقه و شهرت برند
طبیعتا میزان سابقه و شهرت برند هم روی قیمت‌ها تاثیر می‌گذارد. یک پیراهن ورساچه اصل قطعا از لباس‌های تولیدی برندهای کمتر شناخته شده گران‌تر است!
اکثرا برندهای بزرگ و با سابقه، هزینه بیشتری بابت خدمات خود دریافت می‌کنند در صورتی که لزوما کارشان بهتر از بقیه نیست. به هر حال، استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر و مشهور، هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.


راه‌اندازی نسخه موبایلی وب سایت
ما هر روز بیشتر به موبایل‌هایمان وابسته می‌شویم و بیشتر وب گردی‌ها را از طریق تلفن همراه‌مان انجام می‌دهیم. موتورهای جست‌وجو هم این موضوع را متوجه شده‌اند و تاکید بیشتری روی سازگاری وب سایت‌ها با صفحه نمایش موبایل دارند.
طراحی ریسپانسیو یا واکنش‌گرا یعنی وب سایت بتواند خود را با انواع صفحات نمایش، سازگار کند. بعضی از شرکت‌ها برای این ویژگی هزینه جداگانه در نظر می‌گیرند.
مسئله دیگر راه‌اندازی نسخه AMP وب سایت است. AMPیک فریم ورک طراحی سایت است که برای نمایش بهرت سایت‌ها در صفحه نمایش موبایل طراحی شده است. طبیعتا راه‌اندازی این نسخه نیز بر هزینه طراحی سایت تاثیر می‌گذارد.


امکانات و ویژگی‌های وب سایت
هر چه امکاناتی که می‌خواهید بیشتر باشد، هزینه‌ها بالاتر می‌روند. مثلا اگر برای وب سایت‌تان درگاه پرداخت بخواهید، مقداری به هزینه اضافه می‌شود.

یا اگر یک قالب اختصاصی برای وب سایت وردپرسی خود بخواهید، هزینه‌ها تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کنند.


قیمت هاست و سرور را نیز باید در نظر بگیرید. اگر یک سرور اختصاصی داشته باشید، دسترسی نامحدود و اختصاصی به منابع سرور خواهید داشت و در نتیجه، هزینه بالاتری باید بپردازید.
در پایان به یک نکته توجه داشته باشید: قیمت لزوما نشانه کیفیت نیست. قبل از این که یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید، لازم است آن‌ها به خوبی بشناسید و سابقه نمونه‌کارهایشان را با دقت بررسی کنید.

محصولات مرتبط

وظایف مشاور سئو چیست؟

مشاور سئو کسی است که کمک می‌کند کسب‌وکار شما در فضای مجازی دیده شود و این کار را از طریق رساندن

12.04.99 blog
وظایف طراح سایت چیست؟

موارد زیر را می‌توان وظایف اصلی طراح سایت دانست: · برگزاری جلسات ابتدایی و کسب درک درست از تجارت و

12.04.99 blog
IDE چیست؟ بهترین IDE کدام است؟

وقتی تصمیم به یادگیری زبان برنامه نویسی دارید بهتر این است که با مفاهیم ابتدایی آن نیز آشنایی داشته

13.02.99 blog
انواع زبان برنامه نویسی وب سایت

برای انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای طراحی سایت اولین قدم توجه به نیاز مشتری و هدف از طراحی

13.02.99 blog
ویژه نمایندگان

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران گرامی جهت اسکن از برنامه زیر استفاده کنید (اموزش استفاده از

17.01.98 خبرها

تمامی حقوق برای سامان ارتباط بهسا نت محفوظ می باشد طراحی شده توسط :گروه طراحی سایت سیتی دیزاین
جستجو