گروه خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری شرکت سامان ارتباط ماموریت‌های ذیل را برعهده دارد: ارائه پکیج خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری برای کلیه تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و امنیتی بانک‌ها انعقاد قرارداد با سازمان‌ها، بانک ها و موسسات جهت ارائه خدمات سرویس و نگهداری برای سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین‌های مداربسته CCTV سامانه‌های اتوماسیون اداری ارائه سرویس پشتیبانی برای پروژه‌های اجرا شده شرکت و نیز محصولات و سامانه‌های نصب شده شرکت سامان ارتباط برای مشتریان در دوره گارانتی و خدمات پس از فروش گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئول اجرای تعهدات شرکت فن آرا گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئولیت خطیری در به ثمر نشستن تعهدات شرکت سامان ارتباط به مشتریان را دارد؛ ویژگی های پشتیبانی در حوزه بانک شرکت سامان ارتباط تلاش نموده ارائه خدمات در حوزه بانک را با استانداردهای خاصی به انجام برساند که برخی از آنها عبارتند از : استفاده از پرسنل مطمئن با رعایت نکات امنیتی جهت ارائه خدمات با بالاترین رده حفاظت جهت حفاظت از دارایی ها و اموال حفظ آراستگی ظاهری و پوشش پرسنل انجام آموزشهای لازم جهت برخورد با مشتریان با حفظ و رعایت کامل آداب اجتماعی رعایت نظم بهنگام مراجعه به شعب جهت جلوگیری از بی نظمی بهنگام مراجعه پرسنل به شعب ویژگی های پشتیبانی در حوزه الکترونیک حساسیت ارائه خدمات پشتیبانی در حوزه الکترونیک سبب شده که شرکت سامان ارتباط به نکات مهم زیر توجه ویژه ای نشان دهد : استفاده از نیروهای زبده با مدارک تخصصی مرتبط دقت و صبر جهت یافتن و رفع دقیق مشکلات ایجاد شده توانایی تجزیه و تحلیل شرایط ایجاد شده تعهدات شرکت سامان ارتباط عبارتند از: کمترین زمان برای حضور در سایت مشتری جهت ارائه خدمات ، راهکارها و پشتیبانی‌های مورد نیاز بیشترین کیفیت خدمات و پشتیبانی گارانتی کلیه محصولات و خدمات

همانطور که مستحضرید در دنیایی زندگی میکنیم که تکنولوژی با سرعت هرچه بیشتر در کلیه ابعاد زندگیمان رسوخ کرده و تمام زوایای زندگیمان و حتی اوقات فراغتمان را درگیر خود کرده است. از این رو امکان احاطه بر همه کارها در حوزه های شخصی و کاری تقریبا غیرممکن می باشد همچنین در حوزه کسب و کار نیز براساس شواهد موجود وابستگی به فناوری اطلاعات بیش از پیش شده که حرکت در این راستا نیز امری اجتناب ناپذیر است. مدیریت فناوری اطلاعات روندی است که به موجب آن تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات با توجه به الویت ها و نیازهای سازمانی اداره می شود. این مدیریت شامل منابع محسوس مانند شبکه، کامپیوتر و تجهیزات داده و همچنین به عنوان منابع نامشهود مانند نرم افزار و داده های وسیع می باشد از این رو شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات سامان ارتباط بهسا نت با شناخت و آگاهی از دغدغه های سازمانی و با درک ضرورت های آتی اقدام به در اختیار گرفتن تکنولوژی های به روز در حوزه فناوری اطلاعات نموده تا نسبت به تامین نیازمندی های مدیران بنگاه های اقتصادی اقدام نماید. از این رو با توجه به گستردگی حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات اهم فعالیت های شرکت به صورت ذیل می باشد : اجرای زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات پشتیبانی (خدمات نگهداری و تعمیرات) تجهیزات سخت افزاری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین هرگونه تجهیزات مورد نیاز در پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت و مشاوره در حوزه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات *** ماموریت های شرکت سامان ارتباط *** تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات بروزرسانی استراتژی های فناوری اطلاعات با رویکرد مشتری محور طراحی و برنامه ریزی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس استراتژی های کلان طراحی یکپارچه فرآیندهای سیستمی اطلاعاتی بازطراحی و مهندسی مجدد فرآیندهای سیستم های اطلاعاتی بر اساس فرآیندهای جاری تحقیق و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات بررسی دورنمای تکنولوژی و کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر اجرای پروزه های فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر برون سازی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه خدمات مهندسی مشاوره به بانکها، سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی فروش تولیدات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان های دیگر با هدف درآمدزایی مدیریت نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین تجهیزات PASSIVE و ACTIVE در زمینه های فعالیت شرکت

خدمات طراحی سایت

انواع طراحی سایت

وب سایت‌های امروزی به دو گونه وب سایت استاتیک و وب سایت داینامیک دسته‌بندی می‌شوند.

طراحی سایت استاتیک

در طراحی سایت استاتیک، یک فایل متمایز به ازاء هر صفحه وب سایت روی سرور ذخیره می‌شود و هر بار که این صفحه مورد نیاز باشد، عینا از سرور بازخوانی می‌شود و برای کاربر نمایش داده می‌شود. از مزایای این گونه طراحی سایت که در بیشتر تا سال ۲۰۱۵ محبوبیت داشت، آسانی طراحی صفحات استاتیک و امنیت بالای آن برای سرورهای آن دوره بود.
با ارائه سرورهای ارزان قیمت‌تر و بالا رفتن تکنولوژی امنیت سرور، کم کم این طراحی جای خود را به طراحی سایت داینامیک (پویا) داد. البته هنوز هم در تمام وب سایت‌های داینامیک، بخش‌هایی با طراحی استاتیک ایجاد می‌شوند و در واقع تمام وب سایت‌ها چند بخش استاتیک در طراحی خود دارند.


طراحی سایت داینامیک

صفحات داینامیک وب سایت به گونه‌ای طراحی می‌شوند که خود صفحه ثابت، اما محتوای آن متغیر باشد. ساختار این صفحات توسط یک اپلیکیشن سرور که اسکریپت‌های سمت سرور را فراوری می‌کند، ایجاد می‌شود.
در واقع محتوای چنین صفحاتی با توجه به جستجوی کاربر، ایجاد می‌شوند. این بدان معنی است که محتوای صفحه به خودی خود روی سرور وجود ندارد و با فراخوانی چنین محتوایی از یک صفحه سایت داینامیک، این صفحه روی سرور ایجاد شده و برای کلاینت فرستاده می‌شود.
در یک سایت داینامیک، صفحات معمولا محتوای مورد نیاز خود را از یک دیتابیس در Back-end فراخوانی می‌کنند. هنگامی که صفحات داینامیک وب سایت برای اولین بار توسعه پیدا کردند. توسعه اولیه صفحات داینامیک وب مستقیما در زبان‌هایی مثل PHP، Perl یا ASP صورت می‌گرفت.

هدف از طراحی سایت چه می‌تواند باشد؟وب سایت‌ها انواع مختلفی دارند. ممکن است هدف یک فرد از طراحی سایت با هدف فرد دیگر از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. امروزه تقریبا برای هر هدفی یک سایت طراحی می‌شود تا به عنوان پایگاه اطلاع رسانی یا فروش یا هر منظور دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.
با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید متوجه تعداد زیادی از وب سایت‌های تجاری، E-Commerce، خبری و وبلاگ‌های شخصی شوید که فعال هستند. اما اگر دقت کنید موفق‌ترین این سایت‌ها، گروه‌هایی هستند که از اصول طراحی سایت و بهینه سازی و هدف گذاری سئو پیروی کرده‌اند تا اطلاعات درون وب سایت خود را به مشتریان یا بازدیدکنندگان هدف خود نمایش بدهند.


چرا به طراحی  وبسایت نیاز دارید؟

 1) وبسایت ها هرگز نمی خوابند.
شاید این دلیل را زیاد شنیده اید که بله! وبسایت همیشه فعال است و اینترنت هم همیشگی است. اما بگذارید از بُعد دیگری به این موضوع نگاه کنیم. بسیاری از مردم معمولا بعد از ظهر در اینترنت گشت و گذار می کنند. زمانیکه تجارت های مختلف و بازارها بسته هستند. که این عالی است چراکه وبسایت ها نیازی به رفع خستگی ندارند. یک وبسایت می تواند برای یک تجارت کوچک یا یک سازمان بزرگ همیشه در دسترس باشد. این بدان معناست که وبسایت شما 24 ساعته در روز، 7 روزه در هفته و 365 روزه در سال فعال و آمادۀ پاسخگویی به مراجعین شماست. داشتن یک وبسایت معادل داشتن یک کارمندیست که همیشه برای شما کار می کند حتا در تعطیلات آخر هفته و رسمی!
2) رقبای درجۀ یک شما حداقل یک وبسایت دارند.
اگر شما در حال رقابت در یک تجارتی هستید که رقیبتان از یک وبسایت نیز بهره مند است، پُر واضح است که آنان از ذکاوت بیشتری برخوردارند؛ به خصوص که اگر برای وبسایتشان تبلیغات هدفمند کنند. داشتن وبسایت یک راه میانبر و هوشمندانه برای بازی کردن در زمین تجارت است.
3) «سرچش کن!»
امروزه بیش از دیروز، مردم در حال رفتن هرچه بیشتر به سمت آنلاین‏ها هستند مخصوصا آنلاین‏هایی که دستگاه های موبایل را هم پوشش دهند. در مقالۀ 10 وبسایت برتر که طراحی واکنشگرا ندارند، به این موضوع پرداختیم. کسب و کار شما باید به راحتی یافت شود. این یافت شدن منوط به کسب رتبه های برتر در صفحات نتایج جستجو در موتورهای جستجو است.
4) وبسایت‏ها به مشتری اعتماد به نفس و انتخاب می دهند.
 با یک طراحی سایت حرفه ای، شما در واقع تصویر بهتری از خود در اذهان عموم می‏سازید و در یک چرخشی که به سوی خودتان باز می گردد، مشتریان حس بهتر و معتمدانه تری نسبت به کسب و کار شما پیدا خواهند کرد.
5) کسب و کارهای کوچک، درآمد بالاتری دارند.
در مطابقت سیاست کسب و کارهای کوچک، آن کسب و کارهایی که از اینترنت و وبسایت بهره مندند و استفاده می کنند به طور میانگین 1.07 میلیون دلار در سال بیش از آنانی که آنلاین نیستند کسب می کنند. این به معنای دیگر برابر است با 39% درآمد بیشتر.
6) عدد 247 میلیون برای شما چه معنایی دارد؟
     
این عدد تعداد آمریکایی هاییست که به طور معمول از اینترنت استفاده می کنند. استفاده جهانی از اینترنت امروزه به 2 میلیارد نفر نزدیک می شود.
7) وبسایت‏ها به بیشتر شدن مشتری کمک می کنند.
     
باز در مقایسه سیاست کسب و کارهای کوچک، 50% فروش‏ها و درآمدها از طرف مشتریان جدید است. داشتن یک وبسایت به طور قابل توجهی به مشتری اعتماد به نفس می دهد چراکه مجبور نیست به پیشنهادات شما در مورد خدمات یا محصولاتی که ارائه می کنید توجه کنید. او می تواند خود ببیند، بخواند و در انتها انتخاب و خرید کند.
8) وبسایت ها تنها محلۀ شما را پوشش نمی دهند؛ آنها جهانی هستند.
     
بیشتر کسب و کارهای کوچک تنها به محلۀ خود یا اگر فراتر بروند به آشنایان خود می توانند خدمات ارائه کنند. با یک وبسایت، شما اگر بخواهید می توانید مشتریان خود را در سر تا سر کشور و یا حتی تمام دنیا جذب کنید و به آنها خدمات و محصولاتتان را کنید.   

Можно зайти сюда newprogs.net чтобы скачать все для пк, а так же на allfilm.net посмотреть фильмы
تمامی حقوق برای سامان ارتباط بهسا نت محفوظ می باشد طراحی شده توسط :گروه طراحی سایت سیتی دیزاین
جستجو