گروه خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری شرکت سامان ارتباط ماموریت‌های ذیل را برعهده دارد: ارائه پکیج خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری برای کلیه تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و امنیتی بانک‌ها انعقاد قرارداد با سازمان‌ها، بانک ها و موسسات جهت ارائه خدمات سرویس و نگهداری برای سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین‌های مداربسته CCTV سامانه‌های اتوماسیون اداری ارائه سرویس پشتیبانی برای پروژه‌های اجرا شده شرکت و نیز محصولات و سامانه‌های نصب شده شرکت سامان ارتباط برای مشتریان در دوره گارانتی و خدمات پس از فروش گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئول اجرای تعهدات شرکت فن آرا گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئولیت خطیری در به ثمر نشستن تعهدات شرکت سامان ارتباط به مشتریان را دارد؛ ویژگی های پشتیبانی در حوزه بانک شرکت سامان ارتباط تلاش نموده ارائه خدمات در حوزه بانک را با استانداردهای خاصی به انجام برساند که برخی از آنها عبارتند از : استفاده از پرسنل مطمئن با رعایت نکات امنیتی جهت ارائه خدمات با بالاترین رده حفاظت جهت حفاظت از دارایی ها و اموال حفظ آراستگی ظاهری و پوشش پرسنل انجام آموزشهای لازم جهت برخورد با مشتریان با حفظ و رعایت کامل آداب اجتماعی رعایت نظم بهنگام مراجعه به شعب جهت جلوگیری از بی نظمی بهنگام مراجعه پرسنل به شعب ویژگی های پشتیبانی در حوزه الکترونیک حساسیت ارائه خدمات پشتیبانی در حوزه الکترونیک سبب شده که شرکت سامان ارتباط به نکات مهم زیر توجه ویژه ای نشان دهد : استفاده از نیروهای زبده با مدارک تخصصی مرتبط دقت و صبر جهت یافتن و رفع دقیق مشکلات ایجاد شده توانایی تجزیه و تحلیل شرایط ایجاد شده تعهدات شرکت سامان ارتباط عبارتند از: کمترین زمان برای حضور در سایت مشتری جهت ارائه خدمات ، راهکارها و پشتیبانی‌های مورد نیاز بیشترین کیفیت خدمات و پشتیبانی گارانتی کلیه محصولات و خدمات

همانطور که مستحضرید در دنیایی زندگی میکنیم که تکنولوژی با سرعت هرچه بیشتر در کلیه ابعاد زندگیمان رسوخ کرده و تمام زوایای زندگیمان و حتی اوقات فراغتمان را درگیر خود کرده است. از این رو امکان احاطه بر همه کارها در حوزه های شخصی و کاری تقریبا غیرممکن می باشد همچنین در حوزه کسب و کار نیز براساس شواهد موجود وابستگی به فناوری اطلاعات بیش از پیش شده که حرکت در این راستا نیز امری اجتناب ناپذیر است. مدیریت فناوری اطلاعات روندی است که به موجب آن تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات با توجه به الویت ها و نیازهای سازمانی اداره می شود. این مدیریت شامل منابع محسوس مانند شبکه، کامپیوتر و تجهیزات داده و همچنین به عنوان منابع نامشهود مانند نرم افزار و داده های وسیع می باشد از این رو شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات سامان ارتباط بهسا نت با شناخت و آگاهی از دغدغه های سازمانی و با درک ضرورت های آتی اقدام به در اختیار گرفتن تکنولوژی های به روز در حوزه فناوری اطلاعات نموده تا نسبت به تامین نیازمندی های مدیران بنگاه های اقتصادی اقدام نماید. از این رو با توجه به گستردگی حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات اهم فعالیت های شرکت به صورت ذیل می باشد : اجرای زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات پشتیبانی (خدمات نگهداری و تعمیرات) تجهیزات سخت افزاری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین هرگونه تجهیزات مورد نیاز در پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت و مشاوره در حوزه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات *** ماموریت های شرکت سامان ارتباط *** تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات بروزرسانی استراتژی های فناوری اطلاعات با رویکرد مشتری محور طراحی و برنامه ریزی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس استراتژی های کلان طراحی یکپارچه فرآیندهای سیستمی اطلاعاتی بازطراحی و مهندسی مجدد فرآیندهای سیستم های اطلاعاتی بر اساس فرآیندهای جاری تحقیق و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات بررسی دورنمای تکنولوژی و کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر اجرای پروزه های فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر برون سازی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه خدمات مهندسی مشاوره به بانکها، سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی فروش تولیدات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان های دیگر با هدف درآمدزایی مدیریت نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین تجهیزات PASSIVE و ACTIVE در زمینه های فعالیت شرکت

وظایف مشاور سئو چیست؟مشاور سئو کسی است که کمک می‌کند کسب‌وکار شما در فضای مجازی دیده شود و این کار را از طریق رساندن سایت به رتبه‌های بالا در صفات نتایج موتورهای جست‌وجو انجام می‌دهد.

توجه داشته باشید که مشاوره سئو و انجام خدمات سئو با هم متفاوت هستند. در بعضی از موارد شما طی یک قرارداد امور سئو سایت خود را به فرد یا شرکتی می‌سپارید. در این صورت طرف مقابل‌تان پس از تدوین استراتژی تمامی فرایندهای لازم از قبیل لینک‌سازی، بهینه‌سازی محتوا و ... را انجام می‌دهد و بسته به میزان رقابت بازار هدف‌تان، سالانه هزینه‌هایی را دریافت می‌کند.

در موارد دیگر فردی را به عنوان مشاور سئو انتخاب می‌کنید. این فرد با ابزارهایی که در اختیار دارد سایت‌تان را به صورت کامل آنالیز می‌کند و مشکلات موجود را در قالب یک گزارش به اطلاع‌تان می‌رساند. در این حالت خودتان باید برای رفع مشکلات اقدام کنید. طبیعتا هزینه این نوع مشاوره کمتر خواهد بود. تیم سئو سامان ارتباط بهسا نت خدمات بهینه‌سازی وب سایت را به هر دو روش انجام می‌دهد.

در هر صورت، وظایف شغلی و تخصص‌های مشاور سئو دامنه گسترده‌ای را در بر می‌گیرد. یک مشاور سئو موارد زیر را انجام می‌دهد:

· درک اهداف مشتری، شناخت برند، مزایای رقابتی و بازار هدف

· مشاوره در مورد ساختار طراحی سایت، انتخاب و تدوین منوها و ...

· شناسایی کلمات کلیدی هدف، کمک در انتخاب کلمات کلیدی مناسب و ارائه آن‌ها به تیم تولید محتوا

· بررسی صفحات سایت از نظر بهینه بودن متن و عکس و ...

· بررسی جامع سایت با استفاده از ابزارهای مختلف، شناسایی اشکالات احتمالی و رفع آن‌ها

· ارائه توصیه‌هایی در مورد سازگار کردن سایت با به روزرسانی‌های موتورهای جست‌وجو

· آماده کردن و ارائه گزارش‌های منظم در مورد میزان موفقیت و پیشرفت فرایند بهینه‌سازی وبسایت

· تدوین استراتژی توزیع محتوا در کانال‌های بازاریابی دیجیتال مانند شبکه‌های اجتماعی

· تدوین استراتژی لینک‌ها و بک لینک‌ها

چنان که مشاهده می‌کنید مهارت‌های مشاور سئو زمینه‌های مختلفی را دربرمی‌گیرد:

· او باید به خوبی از نحوه عملکرد موتورهای جست‌وجو آگاه باشد و تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به آن‌ها را دنبال کند.

· بهترین ابزارهای موجود برای تحلیل سایت را بشناسد و کاربری آن‌ها را بلد باشد.

· با ابزارها و روش‌های انتخاب کلمات کلیدی آشنا باشد.

· درک درستی از تجارت و برندینگ داشته باشد. شبکه‌های اجتماعی را به خوبی بشناسد.

· با استراتژی‌های تولید محتوا آشنا باشد.

· اصول بهینه‌سازی ساختار متن را بداند.

· با مباحث دیجیتال مارکتینگ آشنا باشد.

· با طراحی سایت آشنا باشد و ساختارهای بهینه را تشخیص دهد.

· بر اصول لینک بیلدینگ مسلط باشد.


چنان که دیدیم وظایف طراح سایت و مشاور سئو کاملا با هم متفاوت است اما حالت ایده‌آلی نیز وجود دارد. شرایطی که در آن یک شرکت در هر دو زمینه سئو و طراحی وب سایت تخصص داشته باشد. در این حالت می‌توانید مطمئن باشید سایت‌تان از ابتدا با ساختار بهینه طراحی می‌شود. حتی قبل از آغاز فعالیت سایت، متخصصان سئو همواره بر فرایند بهینه‌سازی نظارت دارند تا بتوانند آن را به رتبه‌های بالای صفحات نتایج جست‌وجو برسانند.

محصولات مرتبط

وظایف طراح سایت چیست؟

موارد زیر را می‌توان وظایف اصلی طراح سایت دانست: · برگزاری جلسات ابتدایی و کسب درک درست از تجارت و

12.04.99 blog
IDE چیست؟ بهترین IDE کدام است؟

وقتی تصمیم به یادگیری زبان برنامه نویسی دارید بهتر این است که با مفاهیم ابتدایی آن نیز آشنایی داشته

13.02.99 blog
انواع زبان برنامه نویسی وب سایت

برای انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب برای طراحی سایت اولین قدم توجه به نیاز مشتری و هدف از طراحی

13.02.99 blog
ثبت دامنه

خرید دامین   ثبت دامنه : سرویس سفارش آنلاین ثبت دامین ایران و خرید دامین از سامان ارتباط بهسا نت و

26.06.98 ---
ویژه نمایندگان

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران گرامی جهت اسکن از برنامه زیر استفاده کنید (اموزش استفاده از

17.01.98 خبرها

تمامی حقوق برای سامان ارتباط بهسا نت محفوظ می باشد طراحی شده توسط :گروه طراحی سایت سیتی دیزاین
جستجو