گروه خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری شرکت سامان ارتباط ماموریت‌های ذیل را برعهده دارد: ارائه پکیج خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری برای کلیه تجهیزات الکترونیکی، کامپیوتری و امنیتی بانک‌ها انعقاد قرارداد با سازمان‌ها، بانک ها و موسسات جهت ارائه خدمات سرویس و نگهداری برای سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین‌های مداربسته CCTV سامانه‌های اتوماسیون اداری ارائه سرویس پشتیبانی برای پروژه‌های اجرا شده شرکت و نیز محصولات و سامانه‌های نصب شده شرکت سامان ارتباط برای مشتریان در دوره گارانتی و خدمات پس از فروش گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئول اجرای تعهدات شرکت فن آرا گروه پشتیبانی و خدمات شرکت سامان ارتباط مسئولیت خطیری در به ثمر نشستن تعهدات شرکت سامان ارتباط به مشتریان را دارد؛ ویژگی های پشتیبانی در حوزه بانک شرکت سامان ارتباط تلاش نموده ارائه خدمات در حوزه بانک را با استانداردهای خاصی به انجام برساند که برخی از آنها عبارتند از : استفاده از پرسنل مطمئن با رعایت نکات امنیتی جهت ارائه خدمات با بالاترین رده حفاظت جهت حفاظت از دارایی ها و اموال حفظ آراستگی ظاهری و پوشش پرسنل انجام آموزشهای لازم جهت برخورد با مشتریان با حفظ و رعایت کامل آداب اجتماعی رعایت نظم بهنگام مراجعه به شعب جهت جلوگیری از بی نظمی بهنگام مراجعه پرسنل به شعب ویژگی های پشتیبانی در حوزه الکترونیک حساسیت ارائه خدمات پشتیبانی در حوزه الکترونیک سبب شده که شرکت سامان ارتباط به نکات مهم زیر توجه ویژه ای نشان دهد : استفاده از نیروهای زبده با مدارک تخصصی مرتبط دقت و صبر جهت یافتن و رفع دقیق مشکلات ایجاد شده توانایی تجزیه و تحلیل شرایط ایجاد شده تعهدات شرکت سامان ارتباط عبارتند از: کمترین زمان برای حضور در سایت مشتری جهت ارائه خدمات ، راهکارها و پشتیبانی‌های مورد نیاز بیشترین کیفیت خدمات و پشتیبانی گارانتی کلیه محصولات و خدمات

همانطور که مستحضرید در دنیایی زندگی میکنیم که تکنولوژی با سرعت هرچه بیشتر در کلیه ابعاد زندگیمان رسوخ کرده و تمام زوایای زندگیمان و حتی اوقات فراغتمان را درگیر خود کرده است. از این رو امکان احاطه بر همه کارها در حوزه های شخصی و کاری تقریبا غیرممکن می باشد همچنین در حوزه کسب و کار نیز براساس شواهد موجود وابستگی به فناوری اطلاعات بیش از پیش شده که حرکت در این راستا نیز امری اجتناب ناپذیر است. مدیریت فناوری اطلاعات روندی است که به موجب آن تمام منابع مربوط به فناوری اطلاعات با توجه به الویت ها و نیازهای سازمانی اداره می شود. این مدیریت شامل منابع محسوس مانند شبکه، کامپیوتر و تجهیزات داده و همچنین به عنوان منابع نامشهود مانند نرم افزار و داده های وسیع می باشد از این رو شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات سامان ارتباط بهسا نت با شناخت و آگاهی از دغدغه های سازمانی و با درک ضرورت های آتی اقدام به در اختیار گرفتن تکنولوژی های به روز در حوزه فناوری اطلاعات نموده تا نسبت به تامین نیازمندی های مدیران بنگاه های اقتصادی اقدام نماید. از این رو با توجه به گستردگی حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات اهم فعالیت های شرکت به صورت ذیل می باشد : اجرای زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات پشتیبانی (خدمات نگهداری و تعمیرات) تجهیزات سخت افزاری در حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین هرگونه تجهیزات مورد نیاز در پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیریت و مشاوره در حوزه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات *** ماموریت های شرکت سامان ارتباط *** تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات بروزرسانی استراتژی های فناوری اطلاعات با رویکرد مشتری محور طراحی و برنامه ریزی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات بر اساس استراتژی های کلان طراحی یکپارچه فرآیندهای سیستمی اطلاعاتی بازطراحی و مهندسی مجدد فرآیندهای سیستم های اطلاعاتی بر اساس فرآیندهای جاری تحقیق و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات بررسی دورنمای تکنولوژی و کسب و کار مبتنی بر فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر اجرای پروزه های فناوری اطلاعات مدیریت، ارزیابی و نظارت بر برون سازی پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه خدمات مهندسی مشاوره به بانکها، سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی فروش تولیدات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان های دیگر با هدف درآمدزایی مدیریت نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین تجهیزات PASSIVE و ACTIVE در زمینه های فعالیت شرکت

اخبار

ویژه نمایندگان


ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران گرامی

جهت اسکن از برنامه زیر استفاده کنید (اموزش استفاده از برنامه مورد نظر به پیوست می باشد)

برنامه Fast Scanner مخصوص کاربران اندروید دانلود از کافه بازار

https://cafebazaar.ir/app/com.coolmobilesolution.fastscannerfree/?l=fa

برنامه Fast Scanner مخصوص کاربران اندروید دانلود از گوگل پلی 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coolmobilesolution.fastscannerfree

برنامه Fast Scanner مخصوص کاربران ایفون و ios

https://itunes.apple.com/us/app/fast-scanner-pdf-doc-scan/id586167688?mt=8

ابتدا از لینک های بالا نسخه مناسب دستگاه خود را نصب کنید سپس طبق توضیحات برگه سرویس مشتری را با اسم شماره تیکت اسکن و ارسال نمایید.

کاربران ایفون سیستم عامل ios  

پس از نصب Fast Scanner  از App Store برنامه را باز کرده و مراحل زیر را برای اسکن برگه سرویس مشتری انجام دهید.

 1. جهت سهولت کارابتدا از طریق این گزینه یک پوشه ایجاد کنید  .به صورت نمونه  ticket

 2. مجدد بر روی دکمه مورد نظر کلیک کنید 

 3. گزینه مورد نظر را انتخاب کنید و دوربین که باز شد از برگه سرویس مشتری عکس بگیرید.بعد از عکس گرفتن با تصویر زیر روبه رو خواهید شد .

 4. برای ذخیره کردن فایل در دستگاه ios می باشد

اندازه : برای اینکه فضا های اضافی را از تصویر حذف کنید  با دکمه های ابی چهار گوشه تصویر را با برگه مورد نظر اندازه کنید 

نکته: اگر نیاز به اسکن چند مورد در کنار هم بود می توانید از این بخش مجدد دوربین را باز کرده و برگه های دیگری را اسکن نمایید.

5. در این بخش شماره تیکیت را وارد کنید به صورت مثال : تیکت شماره2134 و در نهایت دکمه Rename را بزنید تا فایل شما با اسم وارد شده ذخیره شود.

6.جهت ارسال فایل اسکن های انجام شده فایل مربوطه را در برنامه Fast Scanner که با آن اسکن را انجام دادیم باز کنید و بر روی دکمه تصویر شماره 6 را بزنید .

نکته مهم حتما گزینه PDF را انتخاب نمایید اگر JPG را انتخاب کرده باشید اسم وارد شده در بخش 5 برای ما ارسال نخواهد شد و عکس بدونه اسم ارسال خواهد شد پس حتما در موقع ارسال از گزینه PDF استفاده کنید.

7. جهت ارسال در IOS باید این گزینه را بزنید و سپس با برنامه واتساپ برای اقای فیروزی ارسال کنید.

کاربران با گوشی های سیستم عامل اندروید :

پس از نصب Fast Scanner  ازکافه بازار برنامه را باز کرده و مراحل زیر را برای اسکن برگه سرویس مشتری انجام دهید.

 1. گزینه مورد نظر را انتخاب کنید 

 2. بعد از باز شدن دریچه دوربین با این گزینه از برگه سرویس مشتری عکس بگیرید

 3. بعد از عکس گرفتن با جابجا کردن دکمه های سبز اندازه را مناسب کنید .

 4. برای ذخیره کردن فایل از این دکمه استفاده کنید

 5. بعد از عکس گرفتن به صورت خودکار با این تصویر مواجه میشود که باید حتما روی حالت های 5-6 باشد تا تصویر با کیفیت بهتر باشد . 

 6.  اینکه در هر دستگاه اندرویدی این تنظیمات متفاوت است تا حد امکان تغییرات ایجاد نکنید و اجازه بدهید عکس با کیفیت خودکار گرفته شود.

 7. برای ذخیره کردن از این گزینه استفاده کنید

 8. در این بخش نام مورد نظر را وارد کنید و تایید کنید . مثلا: تیکت شماره 2134

 9. برای ارسال فایل روی این گزینه کلیک کنید 

 10. این گزینه را مجدد انتخاب کنید 

 11. در این بخش مطمئن شوید که گزینه PDF انتخاب شده باشد در غیر این صورت شماره تیکتی که شما وارد کرده اید (در بخش 8 ) برای ما ارسال نمیشود.

 12. در این بخش برنامه واتساپ را انتخاب کنید و اسکن سرویس مشتری را برای اقای فیروزی ارسال نمایید. 


محصولات مرتبط

دستگاه کیوسک بانکی(کش لس) مدل SEB8600

27.11.97 محصولات / کیوسک بانکی-کش لس
دستگاه کیوسک بانکی(کش لس) مدل SEB8218

27.11.97 محصولات / کیوسک بانکی-کش لس

تمامی حقوق برای سامان ارتباط بهسا نت محفوظ می باشد طراحی شده توسط :گروه طراحی سایت سیتی دیزاین
جستجو